У Франківську ювілейний випуск студентів-рекламістів захистив дипломні роботи

news-image: У Франківську ювілейний випуск студентів-рекламістів захистив дипломні роботи
20 червня, в Університеті Короля Данила відбувся захист дипломних робіт студентів кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю.

Це ювілейний, п’ятий випуск спеціальності. Як зазначила завідувачка кафедри Віра Качмар, кожна робота дипломників є окремим науковим дослідженням і заслуговує на особливу увагу.

За словами Качмар, спеціальність з самого початку збирала у стінах університету творчу молодь. З кожним роком їх більшає. Зросла і матеріальна база. Завдяки добре сформованому колективу викладачів, студенти мають можливість теоретичні знання з реклами і піар задіювати на практиці, виконуючи замовлення реальних клієнтів. Також розвивати навички журналіста вони можуть у газеті та студентському радіо.

Перший проректор університету Мирослав Луцький розповів, що за п’ять років кількість студентів спеціальності зросла до 40%.

“Зараз на кафедрі працюють викладачі з потужною базою знань. Також ми продовжуємо запрошувати нових і працюємо над налагодженням співпраці з успішними практикуючими фахівцями цієї галузі”, - розповів Мирослав Іванович. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.06.2019 14:42
загрузка...