У Франківську занедбана грунтова дорога отримала асфальтне покриття

news-image: У Франківську занедбана грунтова дорога отримала асфальтне покриття
Мешканці мікрорайону «Опришівці» незабаром матимуть привід для справжнього свята – Управління капітального будівництва розпочало асфальтування вулиці Січинського.

У п’ятницю, 11 жовтня, на вулиці Січинського в Івано-Франківську підрядники розпочали укладати асфальтне покриття дороги, яка донедавна була лише грунтовою. Її протяжність більше кілометра. Дорожники раніше підготували основу зі щебеню. Тепер працівники розпочали асфальтування. Минулої п’ятниці виконали перший етап - вистелили 300 дорожнього полотна, пише пресслужба УКБ в мережі.

Місцеві жителі із вдячністю зауважують, що асфальтованого проїзду тут ніколи не було, тож раніше дорога до дому була неабияким випробуванням.

«Я ніколи не бачив асфальту на Січинського. Нарешті, це трапилось. Бо раніше завжди йшов калюжами, ямами. А коли дощ, то болота просто по коліна», - каже пенсіонер, 73-річний житель вулиці Січинського Володимир Ростиславич.

«В Опришівцях я проживаю вже 82 роки. По цій дорозі ходив до школи. Дочекались ми, що тут наведуть порядок. Дякуємо за те, що нарешті зробили нам дорогу», - розповів місцевий житель Іван Михайлович.

Ремонтні роботи в мікрорайоні «Опришівці» продовжуються. В Управлінні капітального будівництва наголошують, що інженери контролюють якість виконання на всіх етапах будівельних робіт.

«Загальна вартість цього проекту становить 5,7 мільйони гривень. На цей рік нам виділено 2,9 мільйони. Станом на сьогодні, ми провели щебеневе профілювання дороги. Тепер ви вкладаємо вирівнювальний шар асфальтобетону. Загальна протяжність дороги становить 1,4 кілометри. У 2019 році ми плануємо зробити ділянку розміром в 1 кілометр. Якщо дозволить нам погода, то плануємо закінчити роботи неподалік школи», - пояснює провідний інженер УКБ Ярослав Кузик.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.10.2019 06:33
загрузка...