У франківських школярів з'явився ще один оновлений спортивний майданчик

news-image: У франківських школярів з'явився ще один оновлений спортивний майданчик
15 березня учням ЗОШ №18 презентували оновлений спортивний майданчик на території закладу.

І хоч футбольне поле просто неба тут з’явилось одним з перших в місті, ще в 2007 році, та з часом слід було його оновити. Тепер на майданчику постелили якісну штучну траву і воно послужить юним футболістам ще років 10-15, йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

“Це одна з найбільших шкіл в місті й потрібно постійно вдосконалювати базу. Є в планах під’їзна дорога до закладу та реконструкція тротуарів. І вже з дня на день чекаємо на нові стільці в актову залу. Дякую дирекції школи та депутату Андрію Строїчу, що завжди з ентузіазмом вносять свої ідеї щодо розвитку 18-ї школи”, – зазначив Руслан Марцінків. Разом з секретарем міської ради Оксаною Савчук він привітав учнів з цією подією та подарували футбольні м’ячі й набір для бадмінтону.

Нагадаємо, що минулого року в Івано-Франківську відкрили рекордну кількість майданчиків зі штучним покриттям. Навчальні заклади та двори міста поповнились 12-ма спортивними спорудами для дітей.

А все завдяки програмі будівництва, реконструкції, капремонту майданчиків на 2017-2020 рік, одним з ініціаторів якої є Руслан Марцінків. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.03.2019 21:35