У Галицькому районі облаштовують пункт вагового контролю

news-image: У Галицькому районі облаштовують пункт вагового контролю
Дорожники облаштовують майданчик для габаритно-вагового контролю на автодорозі Н-09 Мукачево – Львів на км 372 у Рогатинському районі.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Після здійснення підготовчих робіт автошляховики - філія "Рогатинська ДЕД" ДП "Івано-Франківський облавтодор" - влаштовують асфальтобетонне покриття. 

Влаштування пункту ГВК на жвавій автотрасі вкрай важливе, щоб перешкодити перевантаженню транспортних засобів. Адже це запорука збереження дорожнього одягу від руйнування.

Довідка: Роботу пункту габаритно-вагового контролю в частині проведення робіт зі зважування транспортних засобів (ТЗ) забезпечують Служба автомобільних доріг та уповноважені підприємства, а також Укртрансбезпека та її територіальні органи.

Фінансування робіт (послуг) з утримання, обслуговування та забезпечення функціонування пунктів габаритно-вагового контролю здійснюють власники (балансоутримувачі) таких об’єктів.

Проведення габаритно-вагового контролю транспортного засобу проводиться протягом години з моменту заїзду ТЗ на ваги до кінцевого оформлення матеріалів у разі виявлення порушення.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.08.2019 16:43
загрузка...