У готелі на Івано-Франківщині дивились російську пропаганду

news-image: У готелі на Івано-Франківщині дивились російську пропаганду
У готелі «Зорепад», що в Заболотові Снятинського району ретранслювали російські канали, заборонені в Україні.

Про це йдеться у звіті представника Нацради з питань телебачення і радіомовлення в області Ігоря Маслова, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як зазначається, 21 вересня 2017 року під час проживання у "Зорепаді" мешканець готелю виявив ретрансляцію у номері російських каналів НТВ, Первый канал. Всемирная сеть, РТР-Планета, Россия-24, Russia Today.

Представник Національної ради у Івано-Франківській області 23 вересня провів роз’яснювальну роботу із власницею готелю. В результаті, ретрансляцію російської пропаганди було призупинено, що підтвердила повторна перевірка. 

Слід зазначити, на початку 2017 року представник Нацради в Івано-Франківській області підготовував лист на ім’я директора департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА з проханням розповсюдити серед усіх готелів, садиб та інших місць розміщення туристів інформацію про заборону ретрансляції російських інформаційних каналів (список каналів, ретрансляція яких обмежена, додавався). Ця інформація була направлена електронною поштою по обласній базі місць розміщення та на адреси райдержадміністрацій Івано-Франківської області для контролю. Протягом року ця інформація направлялась до готелів декілька разів.

Профілактична робота з громадськими закладами, де була виявлена ретрансляція заборонених програм, проводиться в Івано-Франківській області виключно працівниками Управління СБУ в Івано-Франківській області.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.02.2018 07:11