У Калуші правоохоронці провели «Ярмарку професій»

news-image: У Калуші правоохоронці провели «Ярмарку професій»
Захід відбувся у Калуському вищому професійному училищі №7. Представники Головного управління Нацполіції в області провели майстер-класи для учнів та ознайомили з особливостями поліцейської професії.

Мета заходу під назвою «Ярмарок професій»- це особливості і переваги актуальних професій, від яких дійсно залежить життя і здоров'я людей, сприяти тому, щоб вже сьогодні майбутні випускники шкіл та училища приймали рішення про майбутню спеціальність і будували свій професійний шлях, інформує прес-служба Нацполіції в області.

Співробітники Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області ознайомили підлітків з переліком закладів вищої освіти МВС України, які здійснюють підготовку фахівців для різних підрозділів поліції.

Зокрема, представники криміналістичного підрозділу провели майстер клас та продемонстрували, як правильно виявляти сліди відбитків рук на поверхнях.

У свою чергу підлітки із задоволенням ділились враженнями, фотографувалися на пам'ять і відчули себе справжніми поліцейськими.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.03.2019 08:15