У калуському магазині продавали фальсифіковане масло

news-image: У калуському магазині продавали фальсифіковане масло
Спеціалісти Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели перевірку магазину «Рукавичка» ТзОВ ТВК «Львівхолод» у місті Калуш.

Йдеться про реалізацію масла солодковершкового «Селянське Самбірське» з вмістом жирів 73% виробництва ПАТ «Калуський молокозавод» (м. Калуш вул. Писарська, 36), виготовленого на замовлення ТзОВ «ЮНІМОЛ» (м. Львів), пише Держпродспоживслужба.

Виявилось, що дані на упаковці масла не співпадають з даними декларації виробника в частині адреси виробника харчового продукту та потужності виробництва, що дало підстави запідозрити фальсифікацію продукції.

Відповідно до реєстру операторів ринку харчових продуктів, встановлено: ПАТ «Калуський молокозавод» (м. Калуш вул. Писарська, 36) не проводить виробничої діяльності, даний харчовий продукт на його потужностях не виготовлявся.

Спеціалісти прийнялирішення зняти з реалізації партії масла солодковершкового «Селянське Самбірське». Проби масла направили в Івано-Франківську регіональну лабораторію Держпродспоживслужби для дослідження.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.12.2018 20:20