У Карпатах шукають туристку з Києва


Жінка відбилась від своєї групи під час сходження з гори Піп Іван 15 червня близько 18.30. Про це інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

З проханням про допомогу до рятувальників звернувся житель м. Київ, який повідомив, що під час сходження з г. Піп Іван одна туристка із учасників походу (всього 4 осіб), гр. 1981 р.н. жителька м. Київ, відстала від групи та заблукала, ймовірно, в напрямку озера Марічейка. На пошуково-рятувальні роботи вийшли 2 працівника Явірницького ПРВ СПРЧ АРЗ СП.

Станом на 23.00 15 червня за інформацією керівника пошукових робіт – начальника 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи, пошукові роботи тимчасово призупинено. Рятувальниками обстежено стежку з г. Піп Іван на полонину Гропа, траверс гори Шурин, полонину Веснарка, туристичний маршрут на озеро Марічейка. Особу не знайдено.

16 червня з 06.00 пошукові роботи будуть відновлені із залученням рятувальників Явірницького ПРВ, що заступають на чергування на пост на г. Піп Іван та рятувальників Верховинського ПРВ СПРЧ АРЗ СП.

На даний час температура повітря в горах +11 град., вітер 2 м/с, опадів не спостерігається. Протягом дня на г. Піп Іван здійснили сходження орієнтовно 250 туристів. Ймовірно заблукала туристка могла долучитись до іншої туристичної групи, мобільний зв’язок з нею відсутній.