У Карпатах тренувалися снайпери ССО

news-image: У Карпатах тренувалися снайпери ССО
Гори, безшумне пересування та маскування розвідників в тилу противника, перепади висот, ущелини з завихрінням вітрів на дистанції польоту кулі та багато іншого чекало на спецпризначенців під час літнього збору снайперів.

В Силах спеціальних операцій ЗС України вперше проведено літній збір снайперів з виконанням завдань в гірській місцевості, повідомляє Командування Сил спеціальних операцій ЗС України.

Протягом декількох днів відпрацьовувались питання пересування снайперських пар гірською місцевістю на великі відстані, маскування, ведення стрільби в гірській місцевості з ураженням умовного противника.

Також в зборах прийняли участь представники компанії виробників зброї та тепловізійних приладів, які проводили різнопланові семінари, надавали допомогу під час виконання вправ стрільб вдень та вночі з використанням тепловізійних прицілів і передоб’єктивних тепловізійних насадок.

Проведення даних зборів підвищує рівень підготовки особового складу та дає можливість снайперам обмінюватися досвідом своєї ювелірної роботи.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.07.2019 19:47
загрузка...