У Коломиї відбувся фестиваль творчості для дітей з інвалідністю

news-image: У Коломиї відбувся фестиваль творчості для дітей з інвалідністю
11 липня в Коломиї відбувся районний фестиваль творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе!».

На Коломийщині приділяють належну увагу створенню сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності дітей з інвалідністю, комплексному задоволенню їх потреб у вихованні, навчанні, спілкуванні з ровесниками, творчому зростанні, пише прес-служба ОДА.

Підтвердженням цього є щорічна організація та проведення даного свята. Метою фестивалю є в першу чергу розвиток, підтримка творчих здібностей дітей та молоді, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до їх проблем.

До фестивалю наполегливо готуються діти, їх вихователі, батьки, організатори свята та меценати. Щороку учасники готують яскраві сценічні виступи, що запам’ятовуються глядачам майстерністю виконання, дитячою щирістю та талановитістю. Маленькі артисти намагаються передати  віру у власні сили усім глядачам. У залі презентовано виставку-продаж творчих робіт умільців:  вишивки, вироби з бісеру, малюнки, різнопланові декоративні вироби, які надають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі.

На свято  завітали ті, кому небайдужі долі дітей, для кого найбільшою цінністю є людина. Життя та щастя кожної дитини є турботою для всіх дорослих.

Свято відкрив оркестр народної музики Гвіздецької школи мистецтв. Лунали пісні та вірші  у виконанні талановитих дітей. Кожен номер святкової програми супроводжувався  гучними оплесками. Присутні на фестивалі були вражені виступами дітей.

Всі учасники  свята нагородженні дипломами, грошовими сертифікатами та іменними подарунками. Також діти отримали солодощі від благодійного фонду «Покуття». Усі учасники фестивалю були запрошені на святковий обід. Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро вдячний учасникам, гостям та благочинцям даного свята.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.07.2019 17:06
загрузка...