У Коломиї воїни-добровольці оригінально відзначили "професійне" свято

news-image: У Коломиї воїни-добровольці оригінально відзначили "професійне" свято
У четвер, 14 березня активісти висадили у міському парку Коломиї 60 червонолистих дубів. Дату для цього вибрали не випадково - так вирішили відзначити День добровольця.

Як розповів Бліц-Інфо ініціатор акції, воїн-доброволець Андрій Балацький, у цей день хотілось вкотре доказати, що доброволець — це той хто змінив себе та своє оточення не за гроші чи славу, а за пам'ять та просте людське "Дякую".

Балацький зауважує, що одною з кричущих проблем сьогодення є винищування лісів.

"З масовою вирубкою лісу ми стикнулись навіть в писанковій Коломиї. Поблизу місця, де ми висадили саджанці, якраз зрізають дерева. А оскільки ми, добровольці з загостреним почуттям справедливості, вирішили якось з цим боротись", - ділиться небайдужий. 

Коломиянин каже, що добра традиція висаджувати дерева в пам'ять про героїчні події історії та людей, які її творили існує давно. Тож цього разу вирішили посадити 60 дерев у коломийському парку. Коштів на 60 саджанців пішло не багато, більша частина з них була виручена з продажу склотари.

"Оскільки саме дуб вважався прадеревом у слов'ян, ми обрали саджанці червонолистих дубів. А ще дерево є своєрідним переплетенням трьох вимірів: коріння - минуле, про яке з шаною будемо згадувати, стовбур - теперішнє, яке можемо позитивно змінювати і гілля - майбутнє, яке ми творимо сьогодні", - каже доброволець.

Наступного року коломияни планують повторити таку акцію та висадити ще більше дерев.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.03.2019 15:50