У Китаї клонували найкращого поліцейського собаку

news-image: У Китаї клонували найкращого поліцейського собаку
Учені в провінції Юньнань на південному заході Китаю заявили про успішне клонування поліцейської собаки, яку вони називають "Шерлок Холмс серед поліцейських собак".

Робота проходила у рамках програми, яка, як сподіваються фахівці, допоможе скоротити супутні витрати та час навчання поліцейських псів, пише Максимум.

Учені взяли ДНК у семирічної самки Куньмінської вівчарки по кличці Хуахуанма, яка отримала серію нагород за допомогу в розкритті десятків злочинів, і створили цуценя на ім'я Куньсюнь. Роботу проводили співробітники пекінської компанії Sinogene Biotechnology Co Ltd і Юньнаньського сільськогосподарського університету за підтримки Міністерства громадської безпеки.

Щеня народилося за допомогою кесаревого розтину, його вага становила 540 грамів, а довжина – 23 сантиметри. Відповідно до проведених тестів, ДНК Куньсюнь на 99,9 відсотка ідентична ДНК Хуахуанмі.

Ученим з Китаю вдалося успішно клонувати поліцейського собаку - фото 316175
У Sinogene сподіваються зробити можливим досягнення "масового виробництва" клонованих поліцейських собак, щоб значно скоротити час навчання. Поки головною перешкодою до цього є високі витрати на клонування.

Щеня, якому зараз три місяці, не боїться темних або незнайомих місць, у нього вже добре розвинений нюх, він може швидко знайти заховану їжу. Трохи пізніше Куньсюнь пройде спеціальну підготовку з виявлення наркотиків, контролю натовпу та пошуку доказів, а також стане повноцінною поліцейською собакою, коли йому виповниться близько 10 місяців. Подібний результат безпрецедентний: зазвичай навчання і тренування займають близько п'яти років.

Наразі цуцикові всього три місяці - фото 316174

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.03.2019 19:46