У мережі з'явились неймовірні світлини Пнівського замку

news-image: У мережі з'явились неймовірні світлини Пнівського замку
У селі Пнів Надвірнянського району продовжують відновлювати старовинний замок.

Неймовірні світлини з висоти пташиного польоту опублікував фотограф Руслан Веселий, пише Бліц-Інфо.

"Про позитив. Їдучи повз Пнівський замок, як завжди, очікував побачити купу сміття, але на моє велике здивування там чисто і замок почали відновлювати. Дуже добре що з'явився господар, який відновить цю унікальну пам'ятку для області. Сподіваюсь місцеві жителі це підтримають, адже перш за все це у їхніх інтересах", - підписав фото автор.

Нагадаємо, на Прикарпатті реалізовують проект «Великі зміни малими кроками замок Куропатви ХVІ століття у селі Пнів» щодо реконструкції Пнівського замку. У 2016 році фортеця стала однією із переможців на обласному конкурсі проектів.

Відтак його реалізацію розпочали за фінансової підтримки Надвірнянської районної ради в сумі 250 тис. грн., Надвірнянської міськради в сумі 150 тис. грн., Пнівської сільської ради в сумі 100 тис. грн., та Івано-Франківської обласної ради ради в сумі 400 тис. грн. Координатор проекту, директор Надвірнянського туристично-інформаційного центру Володимир Гринішак зазначив, що роботи з відновлення Пнівського замку можна розділити на два напрямки: локальний, який передбачає відновлення західної вежі, створення інформаційного пункту, де б у майбутньому працювали екскурсоводи, науковці, обслуговуючий персонал та ще один перспективний напрямок – створення центру спадщини Фортеці Пнів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.04.2019 11:57