У міському суді адвоката Халаменди запідозрили у спробі тиснути на прийняття рішень

news-image: У міському суді адвоката Халаменди запідозрили у спробі тиснути на прийняття рішень
9 грудня місцевими ЗМІ було поширено відео адвоката Ігоря Халаменди Тараса Жарського, який висловив припущення щодо належної роботи суду у питаннях, що стосуються розгляду справ відносно центрального продуктового ринку міста Івано-Франківська.

Про це інформує кореспондент Фіртки.

“Вже другий місяць ринок захоплений бандитами, а правоохоронні органи роблять вигляд, що нічого не відбувається. Більшість слідчих суддів несподівано пішли у відпустку, прокурор на лікарняний… Шановні представники судових та правоохоронних органів, не підривайте авторитет державної влади”, – написав Халаменда у Фейсбуці.

До допису прикріплене відео зі спічем Тараса Жарського.

За словами адвоката, також досі немає й ухвали слідчого судді про обшук в офісі “Торгового сервісу”.

Натомість пресслужба установи повідомляє, що зараз Івано-Франківський міський суд працює у штатному режимі, з тією кількістю суддів, які забезпечують його належну роботу.

"Жодних перебоїв і затримок у роботі суду наразі не має. Наведена інформація не знайшла свого підтвердження. Твердження  стосовно розглядів клопотань про надання дозволів на проведення  посмертних експертиз, які  на думку інформатора, мають надавати слідчі судді Івано-Франківського міського суду, теж є припущеннями. Хочемо повідомити, що Верховна Рада України, ще 04 жовтня поточного року внесла правки до закону №1009 та відмінила частину так званих «правок Лозового», а 10 жовтня вказаний законопроект було передано на підпис Президенту. Від так, дозволи на проведення посмертних експертиз надають слідчі МВС, а не слідчі судді", - інформує прес-служба суду.

Також у відомстві повідомляють, що  ухвали про проведення обшуків, на які звертав увагу інформатор, приймаються за результатом розгляду в закритих судових засіданнях, за ініціативою органу досудового розслідування, а не будь-яких інших учасників провадження, і є таємницею слідства, яку ніхто не має права порушувати.

Нагадаємо, попередній орендар Центрального ринку Івано-Франківська, місцевий підприємець Ігор Халаменда, відомий у кримінальних колах на прізвисько Бура, 24 жовтня 2019 року оформив договір з продажу своєї частки в ТОВ «Торговий сервіс», яке орендувало ринок. Продаж було здійснено на користь підприємців Тамари Казанцевої та Олександра Туяхова.

Одразу після укладання угоди та отримання грошей, вже колишній власник ТОВ «Торговий сервіс», Ігор Халаменда заявив, що жодного договору не було і, застосовуючи кримінальні зв’язки та команду юристів, заявив про свої права на Центральний ринок, а нових власників оголосив "рейдерами".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.12.2019 13:55
загрузка...