У "Містечку центральному" освятили капличку та джерело мінеральної води

news-image: У "Містечку центральному" освятили капличку та джерело мінеральної води
"Містечко Центральне", яке споруджує будівельна компанія "Спілка забудівників" – це не тільки новий затишний та комфортний мікрорайон у самісінькому центрі Івано-Франківська, але й ідеальне місце для життя, дозвілля та відпочинку.

А відтепер й для духовного збагачення. Напередодні на території містечка відкрили і освятили капличку Матері Божої, яка розташована біля бювету із джерельною водою. Про це йдеться на сторінці компанії у мережі.

"Вода і капличка - це символи світлого та великого, миру та добра. Ми раді, що можемо поруч із житловими об'єктами облаштовувати куточки, де люди відпочиватимуть духовно від щоденної рутини", - говорить заступник директора компанії Віталій Светловський.

Нагадаємо, проведена фахівцями експертиза підтвердила, що вода має хороші показники і цілком придатна для споживання. Так твердість води тільки 4,67 мг/ дм3 при нормі до 7, лужність 3,88 мг/ дм3 при нормі до 5, хлориди 36,7 мг/ дм3 при нормі до 250. Відтак, керівництво компанії прийняло рішення облаштувати джерело і спорудити біля нього капличку.

Тепер мешканці містечка матимуть місце для духовного збагачення та зможуть втамувати спрагу смачною, якісною водою.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.08.2019 21:27
загрузка...