У прикарпатській поліції перевірили рівень професійної підготовки правоохоронців

news-image: У прикарпатській поліції перевірили рівень професійної підготовки правоохоронців
Сьогодні, 13 лютого, в системі службової підготовки з правоохоронцями Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області на базі тренінгового центру було проведено навчальні стрільби з вогнепальної зброї та перевірено рівень загальної і спеціальної фізичної підготовки, тактики самозахисту та дій тощо.

Протягом навчального року працівники поліції проводять заняття в системі службової підготовки. На заняттях з тактики самозахисту правоохоронця удосконалили навички прийомів спеціальної боротьби, а також тактики дій в типових та екстрених ситуаціях. 
Щоб завжди бути у належній фізичній формі поліцейські ГУНП в області удосконалювали свої практичні навички поводження з вогнепальною зброєю, інформує прес-служба Нацполіції в області. 

Перед початком навчальних стрільб із працівниками було проведено інструктаж. Опитано особовий склад на знання заходів особистої безпеки при поводженні зі зброєю та правила поведінки на вогневому рубежі. Навчальні стрільби провели у відомчому тирі.

За результатами стрільб правоохоронці вкотре довели свою професійність та майстерність. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.02.2018 22:40