У Рівному 12-річна дівчина народила дитину

news-image: У Рівному 12-річна дівчина народила дитину
Пологи приймали медики обласного перинатального центру.

Як розповіла головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва, дівчину до перинатального о другій годині ночі доставили з рівненського сміттєзвалища, пише UA: Рівне.

– Дівчинка без постійного місця проживання. В травні їй виповнилось 12 років. Її привезла по виклику швидка допомога з нашого сміттєзвалища. Охоронці викликали швидку. З нею приїхала мама. Вони – мешканці Закарпатської області, проживають в районі сміттєзвалища. В неї тільки свідоцтво про народження, і мама має при собі посвідчення, що вона – громадянка Закарпатської області. Ми викликали поліцію, яка працювала з черговими лікарями.

Привезли її о 2 годині ночі. Народила о 7:10 ранку природнім шляхом, без ускладнень. Дитина доношена, хлопчик вагою 3160 кг. Ні російською, ні українською вона практично не спілкується. Чергові лікарі мені сказали, що вона мало що розуміла, що з нею відбувалося. На ту пору, як я її бачила, мами поряд з нею не було, ми попросили, щоб вона приїхала, – повідомила телефоном головна лікарка Обласного перинатальног центру Вікторія Єнікеєва.


Як додала Вікторія Єнікеєва, 12-річні за час існування перинатального тут ще не народжували.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.09.2019 15:42
загрузка...