У Росії двічі горів один і той ж склад боєприпасів

news-image: У Росії двічі горів один і той ж склад боєприпасів
У засобах масової інформації активно обговорюють надзвичайну подію, що трапилася в місті Ачинськ Красноярського краю, що в РФ.

Нагадаємо, що 5 серпня на території військової частини, розташованої в декількох кілометрах від Ачинська, почалися вибухи боєприпасів. У 20-кілометровій зоні, прилеглій до місця події, була проведена евакуація всіх жителів. Про це вже повідомлялося на сайті akcenty.com.ua.

За інформацією, 5 серпня, о 16:40 за місцевим часом, поблизу селища Кам'янка, де розташована військова частина, на складі боєприпасів почали гриміти вибухи. Відразу ж виникла пожежа, заграву від якої було видно за кілька кілометрів. Вибухи тривали до глибокої ночі.

Люди не відразу зрозуміли, що сталося. Але як тільки побачили величезну заграву і почули звуки вибухів, почали в паніці збиратися. Мало хто встиг захопити документи, гроші, якісь речі і їжу. Рахунок йшов на хвилини, тому всі поспішали якомога швидше покинути небезпечну зону.

"Я ніколи не була на війні, але, мені здається, тепер я знаю, що це таке, - розповідає Тетяна, мешканка Кам'янки. - Після вибухів в ліс побігли мої діти, я за ними. Я встигла взяти тільки сумку і кофту, не було взагалі розуміння, що робити. Не знаю, куди нам повертатися зараз, намагаємося не думати про це".

Як показали подальші події, місцеві жителі правильно оцінили ступінь загрози. Очевидці кажуть, що селище Кам'янка практично зруйнований, і поки невідомо, що чекає людей після повернення з евакуації.

У цій ситуації багато питань виникає до місцевої влади. Вони оголосили про евакуацію, але транспорту для людей не надали. Вийшло, як у відомій приказці: «Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих».

Жителі Ачинська змушені були вибиратися з міста самостійно. Вони повідомляли про те, що трапилося знайомим і родичам по телефону, писали повідомлення в соцмережах. Тих, хто виходив з небезпечного місця пішки, підбирали жалісливі водії.

Коли пожежа припинилася, всі зітхнули з полегшенням. Але 9 серпня вибухи відновилися з новою силою. Детальніше про це можна дізнатися тут.

Точна кількість постраждалих досі невідомо. На місці працюють експерти, рятувальники, співробітники поліції. З'ясовуються причини трагедії і її наслідки. Влада дану ситуацію не коментує.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.08.2019 19:00
загрузка...