У селі Петранка на Рожнятівщині після капремонту відкрили дитсадок

news-image: У селі Петранка на Рожнятівщині після капремонту відкрили дитсадок
У п'ятницю, 23 березня після проведеного капітального ремонту відбулося урочисте відкриття Петранківського дошкільного навчального закладу «Калинка»

Майбутніх вихованців, їх батьків, вихователів дошкільного закладу прийшли привітати почесні гості - перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, голова райдержадміністрації Ірина Люклян, голова районної ради Василь Рибчак.

Дитячий садок «Калинка» в селі Петранка почав діяти в 1958 році, з 1998 до 2002 року заклад працював  посезонно, а з 2003 розпочав роботу у звичному режимі.

Зважаючи на збільшення кількості дошкільнят, керівництво району спільно з обласною владою та народним депутатом Анатолієм Дирівим  вирішили здійснити реконструкцію другого поверху садочка  "Калинка", а, отже, створити умови для повноцінного розвитку дітей. На реконструкцію виділялися кошти із бюджетів усіх рівнів.

У дитячому дошкільному закладі проведено ремонтні роботи діючих приміщень та приміщень, які не використовувалися. Це дало змогу  відкрити ще дві додаткові групи на 50 дітей.

Із вітальним словом до присутніх звернулася Марія Савка: «Упродовж чотирьох останніх років на Прикарпатті проводилася цілеспрямована робота зі збереження, розширення та впорядкування мережі дошкільних навчальних закладів, створювались умови для розвитку та дошкільної освіти дітей. І на сьогоднішню подію довго чекали жителі гірського села Петранка. Користуючись можливістю, за дорученням голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука хочу висловити слова подяки всім тим, хто доклав свої зусилля для відкриття цього закладу. Дитячий сміх, щирі емоції, щасливі обличчя наших дітей – те, заради чого нам з вами варто жити!».

Після урочистого відкриття дитячого дошкільного закладу  всіх присутніх було запрошено оглянути нові приміщення та переглянути святковий концерт, а місцевий священнослужитель отець Юрій Сеничак освятив ДНЗ «Калинка»


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.03.2019 22:22