У середмісті Франківська розповідають, як протидіяти насильству

news-image: У середмісті Франківська розповідають, як протидіяти насильству
Сьогодні, 11 грудня на Вічевому майдані в Івано-Франківську відбулась акція, спрямована на протидію домашньому насильству.

Під час заходу представники поліції, влади та громадських організацій розмістили локації з інформаційними матеріалами, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Заступник директора департаменту молодіжної політики та спорту Назарій Куземка зазначає, що за 9 місяців від франківців поступило 286 звернень. 19 від чоловіків, все інше - від жінок.

«Ми зібрались, аби вчергове роз’яснити людям, що таке домашнє насильство. Адже сьогодні воно проникло в усі сфери суспільного життя. Свідомість мешканців ще не зрівнялась з цінностями у всій Європі. Тому ми хочемо ще раз підкреслити цю проблему, бо про насильство не варто замовчувати»,- пояснює Куземка.

Поліцейські розповідатимуть, як діяти у випадках домашнього насильства, куди звертатися за допомогою та яка за це передбачена відповідальність.

У рамках заходу заплановано проведення різноманітних флешмобів «Долоньки проти насильства» та «#ДійПротиНасильства». Окрім того, учасники заходу зможуть отримати правові консультації від працівників центру безоплатної вторинної допомоги та соціальних служб.

Нагадаємо, якщо ви страждає від домашнього насильства, слід звернутися на лінію “102”. На виклик приїде мобільна група з реагувань на вчинення насильства. Поліцейські роз'яснять, що робити постраждалим та проведуть бесіду з кривдником.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.12.2019 11:32
загрузка...