У Снятині вшосте пройшов фестиваль "Покутське яблуко"

news-image: У Снятині вшосте пройшов фестиваль "Покутське яблуко"
15 вересня у місті Снятині відбулись святкові урочистості з нагоди VІ районного фольклорно-етнографічний фестивалю «Покутське яблуко».

Урочисто відкрили свято очільники району голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та голова районної ради Іван Угрин, які привітали гостей, творчі колективи та громади сіл із величною подією - фестивальним святом барвистої і самобутньої культури покутян, інформує Снятинська РДА.

Після урочистої частини господарі району розрізали яблучний пиріг, який є символом фестивалю та пригостили ним гостей свята.

Далі кожне село презентували окремі палатки, де столи, за задумом організаторів, були повні яблук різних сортів, вирощених у господарствах району. А ще багатіли виставкові столи домашньою випічкою, створеною за оригінальними автентичними та сучасними рецептами української кухні.

Представники влади та гості фестивалю радо брали участь у колоритних забавах та частуваннях, родзинкою фестивалю став факт об'єднання територіальних громад району в єдину працьовиту родину.

Всіх учасників фестивалю, а саме громади сіл, які брали участь, було нагородено подяками районної державної адміністрації, районної ради та пам'ятними подарунками.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.09.2019 06:36
загрузка...