У Старих Богородчанах запрацювала поліцейська станція

news-image: У Старих Богородчанах запрацювала поліцейська станція
Поліцейська станція обслуговуватиме мешканців п’ятьох сіл: Лесівка, Гринівка, Нивачів, Скобичівка та Старі Богородчани.

Відкриття відбулося сьогодні, 1 листопада, за участю керівництва поліції і влади. Станція у Старих Богородчанах запрацювала в приміщенні Будинку культури, інформує прес-служба Нацполіції в області.

Поліцейські станції - це такі собі філіали міського відділу поліції. Там дислокуються дільничні інспектори, групи швидкого реагування і інспектори превенції. Таким чином поліція географічно ближча до людей. 

Облаштували приміщення за сприянням Старобогородчанської ОТГ, яка виділила з бюджету кошти. Співпраця відбувається в рамках пілотного проекту «Поліція, громада – безпечний простір». Станція обладнана технікою і камерами відеоспостереження. Відтак, дільничний зможе спостерігати за тим, що відбувається у населеному пункті. 

Заступник начальника управління превентивної діяльності Андрій Веляник від імені керівництва обласної поліції висловив подяку громаді за підтримку та зазначив, що відтепер поліцейські оперативніше реагуватимуть на звернення громадян. 

Загалом, в області це вже восьма поліцейська станція. Присутність поліції у селах позитивно оцінена людьми: їм безпечніше і спокійніше, коли поліція поруч.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.11.2018 21:05