У вересні прикарпатці добровільно здали поліції 18 рушниць і 3 карабіни

news-image: У вересні прикарпатці добровільно здали поліції 18 рушниць і 3 карабіни
До кінця жовтня мешканці Прикарпаття можуть добровільно здати незареєстровану зброю і уникнути відповідальності за незаконне зберігання.

З початку місячника добровільної здачі зброї мешканці області здали до поліції 27 незареєстрованих одиниць зброї, 18 гладкоствольні рушниці, 3 карабіни та 6 одиниць холодної зброї, інформує пресслужба поліції.

Крім того, громадяни мають можливість як позбутися зброї, що зберігається без дозвільних документів, так і перереєструвати її на себе за умови проходження необхідної процедури легалізації.

В декількох випадках мешканці принесли зброю після смерті її власників, щоб згодом переоформити у свою власність.

Поліція наголошує, що згідно з ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами», добровільна здача вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, звільняє від кримінальної відповідальності.

Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ч. 1 або ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 04.10.2019 19:54
загрузка...