У Ворохті та Кривопіллі ремонтують дорогу

news-image: У Ворохті та Кривопіллі ремонтують дорогу
Працівники підрядної організації розпочали влаштування ЩМА на автодорозі державного значення Р-24 Татарів — Кам'янець-Подільський у Ворохті та фрезерування старого дорожнього одягу в селі Кривопілля Верховинського району.

Постановою Кабінету Міністрів передбачено фінансування в межах 88 мільйонів гривень. На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області підрядна організація – ТОВ «ПБС» – здійснить значний обсяг робіт. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в області.

А зокрема, буде влаштовано верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону у Ворохті на ділянці км 5+050 - км 10+450. Там досі був тільки вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону. 16 вересня розпочались роботи зі влаштування верхнього шару ЩМА біля сувенірного ринку.

Поточний середній ремонт автодороги Р-24 автошляховики продовжать від Кривопільського перевалу в бік Верховини, в межах км 19+420 - 29+000. Передбачено зробити регенерацію основи дорожнього одягу та влаштувати вирівнюючий шар асфальтобетону.

На реалізацію всього обсягу робіт, передбачених проектом на автодорозі Р-24 Татарів – Кам'янець-Подільський у Верховинському районі, потрібно 248 млн грн. У 2020 році Служба автодоріг включить цю ділянку до переліку першочергових робіт і за погодженням із Укравтодором подає до Кабінету Міністрів України.

Після затвердження Кабміном підрядна організація продовжить ремонт цієї автодороги до села Хмільник. А це ще додатково 5 км. Також влаштують верхній шар ЩМА на всій відремонтованій дорозі.

Від Ворохти до Кривопільського перевалу наразі передбачений поточний дрібний ремонт за кошти експлуатаційного утримання.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.09.2019 21:19
загрузка...