У Ямниці вдруге провели Малі олімпійські ігри для школярів

news-image: У Ямниці вдруге провели Малі олімпійські ігри для школярів
Другий рік поспіль Ямницький ліцей продовжує традицію проведення Малих олімпійських ігор для школярів закладів освіти Ямницької ОТГ.

Спортивний захід, організований спільно відділом освіти і відділом культури молоді та спорту громади, 16 жовтня 2019 р. зібрав на місцевому стадіоні енергійну і налаштовану на перемогу молодь, інформує пресслужба Ямницької ОТГ.

Дійство розпочалось представленням капітанами своїх команд. Учасники виголошували девізи, традиційно внесли олімпійський вогонь і прапор змагань, а також під виконання Державного Гімну було піднято український стяг.

Перед початком ігор учні Ямницького ліцею подарували учасникам змагань цікавий сюрприз – музично-танцювальний флешмоб, котрий додав гарного настрою і налаштував на позитив.

Чотири команди, сформовані з учнів 6-7 класів Ямницького та Павлівського ліцеїв, Тязівської і Сілецької гімназій, виконували цікаві завдання і змагалися між собою за звання кращих. Програма спортивних ігор включала різноманітні квести, за результатами яких визначилися переможці. Школярі проявляли свою кмітливість у багатьох естафетах, зокрема: “Скороходи”, “Виклик номерів”, “Повітряний міст”, “Човниковий біг”, “Повзунець” та інших.

Одним із найскладніших завдань стала командна естафета на перевірку згуртованості та спритності спортсменів. І завершилися Малі олімпійські ігри перетягуванням канату, яке стало вирішальним у визначенні переможця.

У підсумку змагань переможцем став Ямницький ліцей, на другій позиції опинилася команда Павлівського ліцею, третє місце дісталося учням Тязівської гімназії і четверте виборола команда Сілецької гімназії. Команди та всіх учасників нагородили дипломами, грамотами і призами, а їхніх наставників було відзначено медалями. Спільні пам’ятні світлини, які наостанок зробили усі разом, стали чудовою пам’яткою на згадку про цікавий захід.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.10.2019 19:59
загрузка...