Учасники АТО вимагають не надавати дозвіл на видобуток надр фірмі Злочевського

news-image: Учасники АТО вимагають не надавати дозвіл на видобуток надр фірмі Злочевського
"Надра - громаді, регіоналу - в'язниця". З такими плакатами сьогодні на сесію обласної ради прийшли учасники АТО з Яремчанщини. Бійці вимагають не допустити до видобутку надр фірму скандального регіонала Злочевського.

Як відомо, серед питань, винесених на розгляд депутатів -  “Про погодження товариству з обмеженою відповідальністю “ПАРІ” у користування ділянки надр”. 

Йдеться про видобуток нафти й газу на Чемигівській площі.  Слід зауважити, фірма вже уклала договір з селищними головами про соціальну відповідальність. Зокрема "ПАРІ" повинна зробити вуличне освітлення в селищі Татарів Яремчанської міськради та купити сміттєвоз сусідньому Микуличину.

Слід зауважити, компанія ПАРІ, що претендує на видобуток нафти й газу на Івано-Франківщині входить до кіпрського холдингу «Бурізма». Її власником у свою чергу є кіпрська ж "Brociti Investments Limited". І за даними кіпрського реєстру, єдиним власником "Brociti"є скандальновідомий Микола Злочевський (міністр екології при Януковичі).  "ПАРІ" отримало дозвіл на геологічне вивчення Чемигівської площі Івано-Франківської області ще за часів його перебування на посаді міністра в уряді Азарова. Площа родовища, яке збирається експлуатувати фірма - 9,7 га.

Тож сьогодні учасники АТО з Яремчанщини прийшли висловити протест проти надання дозволу цій фірмі. На думку бійців, впускати бізнес Злочевського на Прикарпаття є мінімум злочином перед рідними загиблих на війні героїв, яка розпочалась за активної участі Партії регіоналів. Водночас вони підкреслили, що не проти приходу інвесторів на Прикарпатття. Підтримують і видобуток надр, але державними фірмами.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 10.03.2017 10:57