Українці освоюють нові види заробітку на Майдані

news-image: Українці освоюють нові види заробітку на Майдані
Майдан став непоганим джерелом доходів для підприємливих торговців. На хвилі революційних настроїв кожен хоче отримати свої дивіденди. Так, на сайті оголошень Slando розміщено безліч пропозицій на «майданівську» тему.

Банки та пляшки з «революційним» повітрям, а також магнітики та значки з фотографіями Майдану стали вже буденним явищем. Зараз цим уже мало кого можна здивувати. Тому заповзятливі громадяни зараз намагаються заробити на нових напрямках, зокрема, на творах мистецтва та одязі.

Наприклад, у художниці Наталії з Дніпропетровська є вже серія тематичних картин. Роботу «Закохані на Майдані» вона готова віддати за 2 000 гривень, «Євромайдан – наші герої» – за 11 000 грн., а первістка серії «Майдан» – за 10 000 грн.

У 198 гривень оцінено шапка «Для захисників майдану». Ось який опис їй дає продавець: «Шапка майданна камуфляжна, на застібці. Маскує володаря, надійно захищає від кийків, не злітає з голови під час втечі від Беркуту. Унісекс».

Толстовки з принтами на тему Євромайдану на Slando продають за 420 гривень. А утеплені куртки – за 600 грн. У дусі Євромайдану можна прикрасити навіть ноутбуки. Вінілові наклейки з різними тематичними фотографіями та малюнками можна придбати за 99 гривень.

На хвилі революції хочуть заробити навіть торговці полікарбонатом і пряжі. Зокрема, всім бажаючим пропонують полікарбонатні листи для щитів, які, за заявою продавця, захистять від каменів, палиць, а при певній товщині навіть від прострілу. А ті, хто вміють в'язати, можуть придбати «пряжу для Євромайдану».

На Slando є пропозиції і для фанатів «Беркута». Футболки з назвою та шевроном цього спецпідрозділу продають за 120 гривень.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.02.2014 16:08
загрузка...