Українець смертельно травмувався на фабриці в Польщі: його затягнуло в механізм

news-image: Українець смертельно травмувався на фабриці в Польщі: його затягнуло в механізм
Поблизу польського Вроцлава на фабриці LG, де виробляють акумулятори для електромобілів, серйозно травмувався 28-річний українець. Згодом унаслідок отриманих травм чоловік помер у лікарні.

За інформацією місцевого видання Gazeta Wroclawska, інцидент трапився у суботу, 17 серпня, на виробничій лінії заводу.

Українця затягнуло у механізм, унаслідок чого він зазнав серйозної травми хребта. Видання пише, що машина затиснула грудну клітку чоловіка та пошкодила йому ключицю. Крім того, ланцюжок на шиї перетиснув горло.

До лікарні 28-річного робітника фабрики доправили у важкому стані. На жаль, медики так і не зуміли врятувати йому життя.

Заступник окружного інспектора з питань праці у Вроцлаві Анджей Погорський розповів, що за фактом загибелі українця наразі триває слідство.

Цією справою також зацікавилася прокуратура. Зауважимо, що на місце трагедії одразу прокурора не викликали, оскільки у Польщі це відбувається лише у разі нещасних випадків з миттєвими летальними наслідками. А тут українець помер у лікарні. Додамо, що за поданням Вроцлавської прокуратури провели розтин його тіла.

Це вже не перший випадок, коли українці гинуть на заробітках у Польщі. Зокрема, на початку серпня у містечку Погорська Воля загинув 37-річний чоловік.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.08.2019 20:30
загрузка...