Українські миротворці в Косово отримали медалі на Данкон Марші

news-image: Українські миротворці в Косово отримали медалі на Данкон Марші
Цими вихідними військовослужбовці українського національного контингенту в Косово, Республіка Сербія, взяли участь у Данкон Марші, який впродовж декількох років проводять датчани для миротворців всіх контингентів.

Завдання учасників Маршу – подолати дистанцію в 25 км по пересіченій місцевості у військовому однострої зі спорядженням та додатковим вантажем не менше 10 кг.

В даному Марші взяло участь 6 військовослужбовців українського національного контингенту зі службовим собакою Байроном. Всього було понад 600 учасників.

- Наші миротворці не вперше беруть участь в подібному заході і показують гідний результат, - прокоментував начальник відділу національних контингентів та військового співробітництва Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України полковник Леонід Гузло. 

Українські військовослужбовці та службовий собака Байрон подолали маршрут менше, ніж за 4 години, за що отримали відповідні нагороди: медалі та дипломи. Окремо відзначили професійну роботу наших військовослужбовців – медиків, які протягом всієї дистанції супроводжували, надавали необхідну допомогу та забезпечували холодною водою не лише військовослужбовців нашого контингенту, але й інших учасників Маршу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.07.2019 07:47
загрузка...