"Укрнафта" зупинила роботу п'яти свердловин на Прикарпатті через блокування доріг

news-image: "Укрнафта" зупинила роботу п'яти свердловин на Прикарпатті через блокування доріг
Через неможливість транспортувати нафту компанія щодня втрачає 7 тонн продукції.

Найбільша в Україні нафтовидобувна компанія "Укрнафта" зупинила роботу п'яти свердловин в Івано-Франківській області через те, що місцеві жителі, вимагаючи зробити ремонт дороги, перекрили єдиний під'їзний шлях до об'єктів, повідомила прес-служба "Укрнафти", пише УНІАН.

За інформацією компанії, продукція від свердловин надходить до резервуарів, а далі має вивозитися, але, оскільки вивезти нафту через заблоковані дороги неможливо, резервуарний парк заповнений. Сьогодні була зупинена робота чотирьох свердловин Битків-Бабченского родовища нафтогазовидобувного управління (НГВУ) "Надвірнанафтогаз".

"Тому НГВУ щодня недоотримує не менше 7 тонн нафти та 5 тисяч кубометрів нафтового газу. З кожним днем збитки ростуть разом з розміром відповідальності за заблоковану дорогу. А з ними зростають і втрати держави, зменшуються податкові надходження у місцевий бюджет", - зазначили в компанії.

Як пояснили в компанії агентству УНІАН, через заблоковані дороги немає проїзду для бригади по ремонту на свердловини, що вимагають підземного ремонту.

"На даний момент - це 5 свердловин, простоюють в очікуванні підземного ремонту свердловин. І також одна бригада цеху капітального і підземного ремонту свердловин (15 осіб) в простої - отримують половину заробітку", - відзначили в прес-службі.

"Укрнафта" закликає місцеву владу, Офіс президента України, патрульну поліцію втрутитися у вирішення ситуації. У компанії повідомили, що з 9 липня в селі Пасічна (Надвірнянський район Івано-Франківської області) перекрито ділянку дороги. Місцеві жителі заблокували проїзд, вимагаючи капітального ремонту шляху, який об'єднує не тільки Пасічну з іншими населеними пунктами, але і веде до місцевих промислових об'єктів. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.07.2019 18:02
загрузка...