Університет нафти й газу запрошує абітурієнтів на нові спеціальності

news-image: Університет нафти й газу запрошує абітурієнтів на нові спеціальності
Заклади вищої освіти не стоять осторонь суспільних запитів та освітніх трендів. Зокрема в Івано-Франківському національному університеті нафти і газу (ІФНТУНГ) під час цьогорічної вступної кампанії набиратимуть студентів на нові спеціальності.

Ці напрями надзвичайно актуальні та затребувані. Зокрема «Прикладна фізика та наноматеріали» і «галузеве машинобудування» – це дві спеціальності на ступінь бакалавра, котрі ліцензували в ІФНТУНГ. Також заклад запрошує абітурієнтів і на нові освітні програми: «буріння свердловин», «інженерія мехатронних систем», «інжиніринг і сервісне обслуговування нафтогазових машин та обладнання», «регіональне управління», «фізика новітніх джерел енергії», «теплогазопостачання і вентиляція», пише газета Галичина.

Новими спеціальностями та освітніми програмами доповнили і магістратуру. Тут ліцензували спеціальність «теплоенергетику» та відкрили такі освітні програми, як «пошукове, розвідувальне та експлуатаційне буріння нафтових і газових свердловин», «проектний менеджмент», «енергетичний менеджмент та інжиніринг».

«Прикладна фізика та наноматеріали» – це не фізика для вчителів, адже на цій спеціальності студенти вивчатимуть новітні матеріали і технології для альтернативних джерел енергії, – роз’яснює проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Олег Мандрик. – На бакалавраті на спеціальності «прикладна механіка» ми відкрили освітню програму «інженерія мехатронних систем». Йдемо в ногу з часом, акредитуємо освітні програми з новими назвами, які зрозумілі в Європі. Це має велике значення, коли ми обмінюємося студентами з європейськими університетами, співпрацюємо з ними за програмою подвійних дипломів.

На освітній програмі «регіональне управління», котру відкрили в рамках співпраці з Івано-Франківським регіональним відділенням Асоціації міст України, ми акцентуватимемо на регіональному управлінні та розвитку об’єднаних територіальних громад. Готуватимемо фахівців, котрі зможуть писати проекти, залучати кошти, інвестиції для вирішення проблем ОТГ. Адже питанням номер один – це кадри. ОТГ створили, а кадрів бракує».

За словами Олега Мандрика, на відкриття в університеті спеціальностей впливає насамперед потреба ринку праці, суспільний запит на той чи інший фах і спрямованість університету на європейський освітній та науковий простір освіти. Крім того, він наголошує, що новизна пропозицій популяризує університет і заманює абітурієнтів, бо це означає, що заклад не стоїть на місці, а розвивається.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.02.2019 22:54