В Брошнів-Осаді розпочав роботу англомовний табір

news-image: В Брошнів-Осаді розпочав роботу англомовний табір
Сьогодні, 12 серпня, у Брошнів-Осаді на базі ліцею стартував мовний табір GoCamp.

Піснями і танцями зустрічали учні Брошнів-Осадської ОТГ волонтера Ем Кей з Нігерії. Тридцять дітей, учні 9-х класів, отримали унікальну нагоду покращити свій рівень володіння англійською мовою.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів подякував начальнику відділу освіти селищної ради ОТГ Ларисі Чалчинській, учням 9 класу, вчителям англійської мови та всім, хто долучився до цікавої ініціативи, за те, що їм вдалося здобути перемогу в міжнародній програмі GoCamp. Завдяки їхній наполегливості і цілеспрямованості вже другий рік поспіль майданчиком реалізації проекту GoCamp стає Брошнів-Осадський ліцей.

За допомогою спеціально розробленої програми діти навчитимуться працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших.

Перший день роботи табору розпочався із знайомства з волонтером. Вона залюбки долучилася не тільки до організації роботи англомовного кемпу, але й до вдосконалення комунікативних компетентностей дітей. Англійською учні розповідали про себе, про свої захоплення і уподобання . Це ефективне поєднання літнього відпочинку і мовної практики дає хороші результати.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.08.2019 11:16
загрузка...