В Брошнів-Осадській ОТГ запрацювала європейська модель надання адмінпослуг

news-image: В Брошнів-Осадській ОТГ запрацювала європейська модель надання адмінпослуг
У Брошнів-Осадській ОТГ впровадили європейську модель надання адміністративних послуг. 4 грудня у громаді відбулось урочисте відкриття ЦНАП, завдяки якому 10 тисяч мешканців громади отримають доступ до якісних адміністративних послуг з мінімальними затратами часу і кількістю візитів.

Завдяки інституційній підтримці Програми «U-LEAD з Європою» громада успішно створила належний ЦНАП, в якому будуть надаватись 100 необхідних для мешканців послуг. Громада зробила частковий ремонт приміщення ЦНАП, який пристосований для людей з обмеженими можливостями, а також обладнаний дитячим куточком та місцем для очікування відвідувачів Центру.

«До створення ЦНАП громада йшла практично від моменту свого створення. Ще два роки тому це приміщення, де ми сьогодні відкриваємо Центр надання адміністративних послуг, практично не належало ОТГ. Зараз це комфортні умови для максимально швидкого та якісного надання послуг, за якими звертаються мешканці», - зазначив голова Брошнів-Осадської громади Назарій Іванів.

Програма U-LEAD повністю облаштувала 6 робочих місць нового Центру, включно з двома віддаленими робочими місцями адміністратора, меблями, технікою та програмним забезпеченням «Вулик».

«Дуже важливо, що доступ до якісних адміністративних послуг за кращими європейськими зразками отримають не лише мешканці Брошнів-Осади, але й усіх населених пунктів, які увійшли в ОТГ, завдяки віддаленим робочим місцям. Так втілився головний принцип наближення послуг до людей», - наголосила радник з питань муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування Марія Баран.

Працівники ЦНАП Брошнів-Осадської громади завершили курс навчання, розроблений українськими та шведськими експертами. Відповідні сертифікати їм в рамках урочистого відкриття вручив регіональний спеціаліст Програми Олег Білоус.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.12.2019 16:53
загрузка...