В центрі Івано-Франківська дитину вдарило струмом

news-image: В центрі Івано-Франківська дитину вдарило струмом
Ввечері, 24 квітня в середмісті Івано-Франківська дитину вдарило струмом.

Про це в мережі повідомила бабуся потерпілого Maryanna Danylko. За її словами, вони робили покупки на день народження хлопчика і по дорозі трапилося лихо.

"Просто йшовши тротуаром дитина схопилась за перила, які встановлені біля магазину. На перилах є світло. раптом дитину відкинуло через перила. Дочка старалась його  схопити та її теж вдарило струмом. Дитина впала через перила на сходи, які ідуть в низ до магазину. В результаті швидка, поліція, кардіо. Добре що ще на такій стадіїї, треба тільки робити кардіо періодично і підліковувати, але серце вже має стрес. Шок в дитини, мами. Дякую Богу що не переламав хребет і не пошкодив голови при падінні", - розповіла басуся.

Жінка каже, що їм була запропонована госпіталізація, втім відмовились бо в дитини день народження і паска на носі повторну кардіограму вони все ж зроблять і відвідають свого педіатра.

"Це самий центр міста, людей проходить багато і діти самі гуляють, а якби дитина була одна і впала в низ на сходи і гірше. Щиро вдячна лікарям, швидка прибула скоро і надали вчасну і якісну допому", - пише бабуся.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.04.2019 15:45