В горах на Яремчанщині розшукують заблукалу туристку


Про це інформує управління з питань цивільного захисту ОДА.

18 жовтня о 18.10 год. до пошуково-рятувального відділення (ПРВ) Ворохта У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що під час відпочинку в лісі поблизу с. Вороненка Яремчанської міськради не вийшла з лісу та заблукала 49-річна жителька Коломийського р-ну., яка спільно з 56-річним чоловіком відпочивала в санаторії “Смерічка”. Зв’язок по мобільному телефону зі зниклою відсутній.

О 18.55 год. до місця події для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників ПРВ Ворохта (4 чол. 1 од. тех.).

Станом на 01.00 год. 19 жовтня рятувальниками обстежено лісовий масив вздовж автомобільної дороги від смт. Ворохта до с. Вороненка, зниклу особу не знайдено, пошуково-рятувальні роботи призупинено.

З метою розширення району пошуку та нарощення сил о 05.00 год. 19 жовтня додатково в район пошуку направлено рятувальників ПРВ Верховина (5 чол. 1 од. тех), ПРВ Івано-Франківськ (3 чол. 1 од. тех.), 2 кінологи з собаками, 1 одиницю техніки та квадрокоптер з пілотом від У ДСНС в області. Всього до проведення пошукових робіт від УДСНС в області залучено 15 чоловік, 2 собаки, 4 одиниці техніки та 1 квадрокоптер.