В Гошеві відбулася проща школярів

news-image: В Гошеві відбулася проща школярів
На спільну молитву зібралося кількасот школярів з Долинського та довколишніх районів.

«Хто з молитвою той завжди перемагає. Молитва - це найбільша сила в наших руках. Завдяки молитві на нашу сторону стає Господь. Коли Бог з нами то, хто може бути проти нас? Молитва не тільки «ламає залізо», для неї не існує ні найглибших океанів ні найвищих гір, щира молитва все небо обіймає», - з такими словами звернувся до шкільної молоді Архієпископ і Митрополит Івано-Фарнківський у неділю, 22 вересня, під час їхньої прощі на Ясній Горі, що в с. Гошів.

На монастирському подвір’ї Митрополита вітали з хлібом-сіллю школярі, а присутнє духовенство запросило очолити святкове богослужіння.

Митрополит Володимир відслужив Архієрейську Божественну Літургію, під час якої звернувся до присутніх з повчальним словом-проповіддю. В ньому Владика роздумував над роллю Пресвятої Богородиці в житі християнина та наголосив на важливості молитви, яку назвав найбільшою силою в людських руках.

«Сьогодні тут у славному Гошеві, ми особливим чином почитаємо Богородицю і Приснодіву Марію. Вона - найбільша і найперша між святими, а на Божественній літургії ми молимось до Неї, називаючи її Пресвятою, Пречистою, Преблагословенною...», - зауважив Проповідник.

За його словами, Бог хоче, щоб усі ласки, які нам вислужив Ісус Христос, спливали на людей через руки Марії Божої Матері, бо ж Вона є неначе мостом, яким ми можемо швидше і безпечніше дістатися до Христа, Господа нашого.

«Пречиста Діва Марія хоче усіх нас привести до свого Сина, а нашого Господа Ісуса Христа -Спасителя, який є нашою найліпшою вічною радістю. Мати Божа добре знає болі, терпіння, досвіди, спокуси і тяжкі недостатки туземного життя», - переконаний Митрополит.

Він також додав, що для того, що Пресвята Богородиця могла діяти в нашому житті, ми повинні звертатися до неї часто у молитві.

«Молитва - це найбільша сила в наших руках. Хто з молитвою той завжди перемагає. Завдяки молитві на нашу сторону стає Господь. Коли Бог з нами то, хто може бути проти нас? Молитва не тільки «ламає залізо», для неї не існує ні найглибших океанів ні найвищих гір, щира молитва все небо обіймає», - каже Владика.

На його думку, до чудотворних місць завжди спішать люди, в цих святих місцях знаходять цілющий бальзам для зранених і наболілих душ, а також про їх славу пишуть історики та письменники, про їх чудодійну силу розповідають і стверджують усі ті, що зазнали ласки надприродного зцілення.

«Материнській опіці Пречистої Діви віддаємо кожного з Вас, дорога учнівська молоде, учителі, батьки, та усіх тут присутніх, щоб Ви могли з вірою пройти цей шлях земного паломництва, готові виконати все, чого буде очікувати від Вас Господь», - завершив свою проповідь Митрополит Володимир.

Після спільної молитви, Владика подякував школярам та вчителям за їхню любов до Господа і Пречистої Діви Марії та побажав й надалі берегти цю любов у своєму серці.

Опісля Митрополит уділив присутнім Апостольське благословення, бажаючи наснаги в новому навчальному році.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.09.2019 21:24
загрузка...