В Івано-Франківській обласній бібліотеці презентували понад пів сотні книг для державних службовців

news-image: В Івано-Франківській обласній бібліотеці презентували понад пів сотні книг для державних службовців
В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Франка в рамках всеукраїнського науково-практичного семінару «Європейська інтеграція та євроатлантичне співробітництво України» фахівці презентували науковий доробок кафедри державного управління та місцевого самоврядування університету нафти і газу.

За словами координатора заходу Дмитра Дзвінчука, ці книги лише частина доробку, які  видані за 2012-2013роки,- повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

«Це цільові навчальні посібники, що спрямовані на підготовку та підвищення кваліфікації державних службовців. Вони відповідають програмі підготовки магістрів державної служби за спеціальністю державна служба та підвищенню кваліфікації у сфері Європейської інтеграції Євроатлантичного співробітництва для державних службовців», - зазначає завідувач кафедри Державного управління та місцевого самоврядування Дмитро Дзвінчук.  

Також було презентовано навчально-методичні матеріали у сфері антикорупційного законодавства для проведення короткотермінових семінарів, що теж передали до бібліотеки.

Загалом обласна бібліотека отримала більше пів сотні примірників книг.

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 31.10.2013 14:30
загрузка...