В івано-франківському нічному клубі «Pasage Gartenberg» побили помічника народного депутата

news-image: В івано-франківському нічному клубі «Pasage Gartenberg» побили помічника народного депутата
В івано-франківському нічному клубі побили Віталія Світлика – помічника народного депутата від об’єднаної опозиції Ольги Сікори, що перемогла в мажоритарному окрузі на Прикарпатті.

Вчора вранці в нічному клубі «Pasage Gartenberg» охорона закладу побила одного з відвідувачів. Ним виявився івано-франківський громадський діяч, помічник народного депутата Віталій Світлик.

«Я повертався до клубу «Pasage Gartenberg»  після перекуру і на перших дверях все було добре, а коли я заходив в другі, то отримав від охорони закладу удар в обличчя. Опісля, мене вивели на вулицю і не впускали в заклад. На запитання причини таких агресивних дій мені відповіли, що я поводжу себе агресивно та чіпляюся до відвідувачів закладу» - пояснює Віталій Світлик у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо».

Опісля інциденту Віталій Світлик написав заяву до правоохоронних органів та зняв побої.

«Очікуючи міліцію, охорона продовжувала провокувати мене. Кількаразово говорили відійти в сторонку «перетерти» - говорить Віталій Світлик. Також, помічник нардепа заявив, що не має наміру просто так залишити цей інцидент і навіть готовий подати до суду на охорону закладу «Pasage Gartenberg».

Нагадаємо, що це вже не вперше охорона нічного клубу «Pasage Gartenberg» дозволяє собі завдавати тілесних ушкоджень відвідувачам закладу.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.10.2013 12:151
29.10.2013 13:49
П'яне бидло бушує в клубі, а потім плачеться в міліції. Ну й ганд..н ти Віталька.
подружка
13.12.2013 16:14
прочитала статтю і аж розсміялася, так і треба тобі Вітальчику, для чого прикриватися тіпя помічником депутата, ти в першу чергу чоловаік якщо так можна тебе назвати. Знаючи тебе то ти бидло і добре що відлупцювали - знай місце і порядок а не "корочкою" прикривайся. Так потрібно робити з усіма хто високо літає...Охорона молодець
правда
00.00.0000 00:00
цікаво а в якому стані був цей персонаж!бо переважно його зазнайству немає меж!те що він помічник депутата ще нічого не означає!якщо він пяний як чіп і долізає до відвідувачок то нехай іде додому спати!!тому Віталію Світлику пора достойно себе поводити знаючи що він помічник депутата!а не шлятись по нічних клубах і набухуватись як свиня!і долізати до дівчат маючи вже дитину!!
Олексій
00.00.0000 00:00
В мене виникло запитання. При чому тут статус помічника народного депутата, дотичність до політики та громадського життя і побиття? Де було вказано, що його побили через то, що він активіст і помічник? Такого не було. Пересічна ситуація яка стається майже кожного вечора у якомусь нічному клубі. Не варта уваги і навіть статті. Можливо дійсно треба деяким

загрузка...