В Івано-Франківську 3,5 тисячі дітей чекають на поступлення у садочок

news-image: В Івано-Франківську 3,5 тисячі дітей чекають на поступлення у садочок
На сьогоднішньому засіданні Івано-Франківської міської ради депутати розглянули питання про хід виконання програми із розширення мережі дитячих дошкільних навчальник закладів.

Як доповів на сесії заступник міського голови Івано-Франківська з гуманітарних питань Михайло Верес, наразі в електронній черзі реєстрації дітей перебуває 9 183 дитини. Тут усі діти від немовляти до дітей 5-річного віку.

Нагадаємо, Івано-Франківська міська рада затвердила положення про електронну чергу дітей до ДНЗ у січні 2012 року.

За словами Вереса, у 2013 році 3605 дітей чекають на свої місця у дошкільних навчальних закладах. Проте, попадуть до садочку не всі. 2 230 дітей покинуть садочки і підуть на навчання у школи. Ще міський виконавчий комітет планує відкрити дві дошкільні групи на базі шкіл-садочків. А при повноцінному фінансуванні цьогоріч здадуть в експлуатацію садочок в с. Вовчинець. Тобто, у 2013 році влада планує розширити мережу дошкільних навчальних закладів ще на 400 місць.

При цьому Михайло Верес наголосив, що проводиться робота по поверненню колишніх приміщень дошкільних навчальних закладів, зданих в оренду іншим суб’єктам господарюванням.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.08.2013 11:11
загрузка...