В Івано-Франківську активно ремонтують медзаклади

news-image: В Івано-Франківську активно ремонтують медзаклади
Оновлення закладів охорони здоров’я – один з пріоритетів для міста. Ремонти в лікарнях, поліклініках тривають постійно.

Не виключення й літній період. Майже кожен медзаклад охоплений роботами. Особливий акцент ставлять на дитячу медицину, йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

В міській дитячій клінічній лікарні паралельно йдуть ремонти:

  • педіатрично-соматичне відділення №1 і 2
  • клініко-діагностична лабораторія
  • катамнестичний кабінет (завершено)
  • приміщення приймального покою (розпочато)

Новий катамнестичний кабінет

Варто зауважити, що масштабні зміни тривають і в міському перинатальному центрі. Тут йде капремонт приміщень, поверх за поверхом. Зараз взялись за підвал акушерського корпусу, замінюють мережі. Нещодавно в закладі відкрили відділення інтенсивної терапії для новонароджених. Йдуть роботи в приймальному покої акушерського відділення.

Відділення інтенсивної терапії для новонароджених

Не оминули ремонти й міську лікарню №1, що на вул. Матейка. Там оновлюють палати й хірургічні блоки травматологічного та хірургічного відділень, приміщення лабораторії. А в ЦМКЛ, що на Мазепи, триває капремонт урологічного та ревматологічного відділень. У фізіотерапевтичному відділенні ремонтують вентиляційну систему, в терапевтичному відділенні №2 замінюють вікна. Також ремонтують підвісну стелю відділення невідкладної медичної допомоги, облаштовують територію біля харчоблоку.

В міській поліклініці №5, що на Привокзальній, нещодавно відкрили капітально відремонтоване хірургічне відділення та рентген-кабінет. Зараз в поліклініці замінюють електромережі, встановлюють протипожежну сигналізацію, ремонтують денний стаціонар. А в міській дитячій поліклініці триває капремонт педіатричного відділення №1.

Рентген-кабінет в МП №5

Левова частка фінансування ремонтів – з міського бюджету. Однак для поточних робіт використовують і благодійні кошти. “Для нас медицина завжди буде в пріоритеті. Тому місто постійно виділяє кошти на оновлення закладів та закупівлю сучасного обладнання. Дивимось, де які є потреби, щоб не образити жоден заклад. Хотілося б, звісно, підтримки держави, але медичної субвенції не вистачає навіть на зарплату медикам. Шкода, адже якби уряд нормально фінансував, то місто могло б зробити в рази більше”, – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.06.2019 22:41
загрузка...