В Івано-Франківську будівництво вулиці Проектна завершать у 2014 році

news-image: В Івано-Франківську будівництво вулиці Проектна завершать у 2014 році
Завершити будівництво дороги на вулиці Проектна в Івано-Франківську до Дня Незалежності, як обіцяла міська влада, управління капітального будівництва не встигає.

Про це мовилось на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради,  повідомляє кореспондент "Бліц-Інфо". Завершити будівництво дороги на вулиці Проектна в Івано-Франківську до Дня Незалежності, як обіцяла міська влада, управління капітального будівництва не встигає.

За словами Володимира Ковальчука, начальника Івано-Франківського УКБ, здати в експлуатацію нову дорогу до Дня Незалежності не встигнуть. Проте запевняє, що проїзд по новій дорозі відкриють вже у вересні.

За словами Ковальчука, продовжуються роботи з укладки нижнього шару асфальтобетонупідрядники розпочали роботи з виносу газопроводу. Загалом дорога готова на 70%.

"Проїзд по ній відкриємо у вересні, але введення в експлуатацію відбудеться в 2014 році», - зазначив  Володимир Ковальчук.

Нагадаємо, завершити будівництво нової дороги по вулиці Проектній  в Івано-Франківську і відкрити по ній рух, міський голова Віктор Анушкевичус обіцяв до Дня Незалежності.

Йдеться про вулицю, яка має продовжити Південний бульвар до вулиці Гетьмана Мазепи (в районі загальноосвітньої школи-ліцею №23) і таким чином з’єднати з останньою автомобільним сполученням вулицю Бельведерську (від міськвідділу УМВС в області).

Відкриття руху по ній має зменшити кількість транспортних заторів на сусідніх вулицях міста,  будівництво вул.  Проектна (на ділянці від вул. Мазепи до вул. Короля Данила).


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 08.08.2013 10:25
загрузка...