В Івано-Франківську макулатуру та батарейки міняли на яблука та моркву

news-image: В Івано-Франківську макулатуру та батарейки міняли на яблука та моркву
Сьогодні в Івано-Франківську під міською Ратушею провели "Ярмарок ідей". Прикарпатці мали можливість випробовувати на собі різні методи екожиття.

На площі Ринок у численних палатках учасники екокоманди презентували свої пропозиції. Відтак франківчани мали можливість спробувати органічну їжу: продукти на заквасці з органічного борошна, олії з льону та коноплі. В середовищі «Івано-Франківськ Тепле Вело-Місто» кожен охочий міг покататися на велосипеді. А макулатуру та використані батарейки міняли на яблука і морквини.

Особливо вразив оригінальний показ мод «Треш-колекшн» - моделі презентували одяг з матеріалів, що були у вжитку: газети, плівки, диски тощо.

Досить пізнавальним був майстер-клас про те, як розрізняти екомаркування товарів. Приміром, не завжди варто довіряти позначці «Без ГМО», натомість стовідсотковим підтвердженням якості є знак міжнародної організації зі стандартизації ISO.

Особливо зацікавила акція «Вирахуй свій екологічний слід»: кожен міг дізнатися, скільки гектарів землі потребує їхня життєдіяльність, та порівняти свій екослід зі світовим.

Дітлахи теж не нудьгували. Їх розважали аквагримом: малят розмальовували гіпоалергенними фарбами. 

Екозахід став продовженням програми «Стале господарство», організаторами якої є благодійна організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з урядом Швеції. У програмі взяли участь понад понад 120 франківчан-волонтерів. Упродовж трьох місяців вони у повсякденному житті практично застосовували екопоради щодо енергозбереження, сортування сміття, зменшення водокористування, стежили за безпекою своєї оселі та навчилися заощаджувати сімейний бюджет. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.06.2014 15:35
загрузка...