В Івано-Франківську молодь навчатимуть лідерства

news-image: В Івано-Франківську молодь навчатимуть лідерства
Сьогодні, 13 вересня до Івано-Франківська завітали учні Української академії лідерства з цілої України.

На зустріч з міським головою Русланом Марцінківим до Палацу Потоцьких прийшли понад сотню молодих та амбіційних людей. Учні активно задавали питання меру Франківська, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Опісля очільник палацу Потоцьких Володимир Гайдар зазначив, що вже незабаром для майбутніх лідерів підготують приміщення, де вони зможуть навчатися.

«Зараз у палаці Потоцьких виконали велику частину робіт. Територія давно живе, адже тут завжди проводять концерти, фестивалі, покази фільмів під відкритим небом. Тепер ми потроху з вашою участю будемо заходити і в приміщення. Для вас виділимо приміщення у колишньому хірургічному корпусі, який функціонував до 2004 року»,- звернувся до майбутніх лідерів Гайдар.

Яна Кузнецова з Києва розповідає, що вчитись в УАЛ дуже цікаво. Навчання тут охоплює три напрямки: емоційний, фізичний та інтелектуальний.

«У нас кожного дня спорт, ми багато читаємо, подорожуємо, використовуємо різні можливості. Спонукало доєднатись сюди те, що хотіла дізнатись нову форму навчання. Це сучасний напрямок, де можна познайомитись з надзвичайно цікавими людьми»,- ділиться киянка. 

Дівчина додає, що молоді важливо долучатись до УАЛ, адже тут те покоління, яке прагне змінити Україну на краще.

Наприкінці зустрічі майбутні лідери вирушили на квест по місту.

Довідка: Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Читайте нас в FacebookTelegramта InstagramТільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.09.2019 12:07
загрузка...