В Івано-Франківську на межі вулиць Вовчинецька-Симоненка будують каплицю, що вражає своїми масштабами

news-image: В Івано-Франківську на межі вулиць Вовчинецька-Симоненка будують каплицю, що вражає своїми масштабами
Івано-Франківська Архієпархія Української Греко-католицької церкви в межах вулиці Вовчинецька-Симоненка будує молитовну каплицю, яка вражає своїми розмірами.

За місяць часу будівельникам вдалось звести вже чималу споруду, що ніяк не схожа на каплицю. Як зафіксував кореспондент «Бліц-Інфо» скоро - це буде повноцінна громіздка будівля.

За словами Олега Барана, начальника відділу генерального плану міста Івано-Франківська, ще у 2007 році департамент містобудування та архітектури міста Івано-Франківська видав дозвіл на проектно-пошукові роботи на будівництво каплиці в районі вулиць Вовчинецька-Симоненка.

«У 2007 році їм дали дозвіл на проектно-пошукові роботи, а у 2013 році у травні місяці департамент містобудування та архітектури видав містобудівні умови та обмеження  по будівництву молитовної каплиці на межі вулиць Вовчинецька-Симоненка для релігійної громади «Богоявлення Господнього» УГКЦ. Але чи отримала організація дозвіл від управління державно-архітектурного контролю наразі невідомо», - зазначив Олег Баран.

Згідно документації, на розі вулиць Вовчинецька-Симоненка повинні будувати каплицю. Але масштаби будови - залитий фундамент і фото проекту майбутньої забудови - свідчать про будівництво справжньої церкви.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.08.2013 10:44
загрузка...