В Івано-Франківську перевірили міські маршрутки

news-image: В Івано-Франківську перевірили міські маршрутки
Працівниками Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської ради спільно з представниками патрульною поліцією та Укртрансбезпекою було проведено перший етап перевірки транспортних засобів, які обслуговують автобусні маршрути загального користування міста.

Цього разу обстежували автобуси приватного підприємця Сохана В. І. Про це йдеться на сторінці УТІЗу.

Перевіряли технічний стан автобусів, наявність документації на здійснення перевезень, квитків та інформації про перевізника, пільгових категорій осіб, що мають право безоплатного проїзду, тощо. Особливу увагу приділили стану готовності автобусів до зимового періоду.

За наслідком проведення перевірки структурними підрозділами було виявлено ряд порушень, таких як невідповідність автомобільних шин встановленим вимогам, пошкодження лобового скла, відсутність інформації про перевізника в транспортних засобах, тощо. Порушення, які можна було усунути на місці було виправлено, з приводу інших, відповідними підрозділами було складено адміністративні протоколи та приписи.

На наступний тиждень УТІЗ планує провести перевірку й інших перевізників з метою забезпечення безпеки на транспорті та підвищення якості надання послуг з перевезень.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2019 12:29
загрузка...