В Івано-Франківську перевізники вимагають збільшення тарифів на проїзд у громадському транспорті

news-image: В Івано-Франківську перевізники вимагають збільшення тарифів на проїзд у громадському транспорті
Відбулось відкрите громадське обговорення проекту «Про тарифи за проїзд у міському автотранспорті загального користування м. Івано-Франківська».

Перевізники хочуть збільшити тариф проїзду до 2 гривень 50 копійок. За словами голови асоціації перевізників, у зв’язку з ростом цін на паливо, ремонтні і технічні роботи та інші витрати потрібно збільшити тариф. На підставі цих факторів та керуючись Законом України «Про автомобільний транспорт » і  «Місцеве самоврядування в Україні» направили проект-рішення на розгляд сесії міської ради.

Проте, ні для журналістів, ні для громади, представники асоціації перевізників Івано-Франківська жодних адекватних документів про збитковість, витрати та заробіток не надали, повідомляє «Бліц-Інфо».

На громадське обговорення з’явилось дуже мало мешканців міста. А все через те, що попередили лише про день обговорень і місце - без години. Проте це не завадило жваво провести обговорення. Активісти підняли питання не лише незгоди збільшення тарифів, а й – культури поведінки водіїв, графіку маршруток, безпеки та перевезення різної категорії пільговиків.

Найближчим часом проект-рішення має переглянути міськвиконком та винести остаточне рішення про тарифи на проїзд у громадському транспорті. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 02.08.2013 18:01
загрузка...