В Івано-франківську працюють над створенням обласного громадського музею шани Тараса Шевченка

news-image: В Івано-франківську працюють над створенням обласного громадського музею шани Тараса Шевченка
В Івано-Франківській організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» відбулося засідання робочої групи з питань створення обласного громадського музею шани Тараса Шевченка.

«На попередніх засіданнях представники робочої групи розробили концептуальну структуру музею, опрацювали пропозиції щодо експозиції, - зазначив начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак. - Представлено проект кошторисів».

Передбачається, що експозицію музею шани Шевченка складатимуть твори Кобзаря; публікації про його творчість; медалі, марки, листівки, конверти, картини та рушники на шевченківську тематику; відомості про громадських діячів, артистів, творчі колективи, які пропагували Тарасове слово; матеріали, які ілюструють вплив поезії Шевченка на боротьбу українського народу за свою вільну і незалежну державу тощо.

На засіданні робочої групи пропонували створити фотоальбом пам’ятників, бюстів, меморіальних дошок, встановлених на вшанування пам’яті про Шевченка, в нашій області. Йшлося також про збір фактів щодо родоводу матері Кобзаря, яка походить з Галичини, впорядкування інформації про лауреатів Шевченківської премії з Прикарпаття.

Учасники засідання обговорили можливості залучення до справи створення музею спонсорських і благодійних коштів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.11.2013 12:30
загрузка...