В Івано-Франківську представили громадське спостереження «ОЗОН»

news-image: В Івано-Франківську представили громадське спостереження «ОЗОН»
Сьогодні в прес-центрі «Бліц-Інфо» перед громадськістю та журналістами презентували роботу громадського спостереження «ОЗОН».

Під час конференції один із засновників групи «ОЗОН» Володимир Феськов розповів про специфіку роботи громадського спостерігача та моніторинг мирних зібрань , повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

«Під час проведення мирних зібрань на вулицях міста представлені тільки дві сторони: люди, які проводять мирні зібрання та міліція. Наш проект покликаний створити третю силу – професійну, організовану групу людей, які не є учасниками мирного зібрання та проводять незалежне спостереження під час мирних акцій, виступають медіаторами між сторонами» - пояснює Володимир Феськов.

Як пояснює активіст, під час зібрань група громадського спостереження займається незалежною фіксацією та описом подій, які мали місце.

«Як результат ми публікуємо незалежні висновки. Направляємо рекомендації щодо дій міліціонерів до очільників  УМВС. Тобто основне наше завдання – незалежний моніторинг та висновки, щодо дій обох сторін під час проведення мирних зібрань» - наголошує правозахисник.

За майже рік діяльності до участі у проекті долучилося 48 чоловік з усієї України. За цей період, за словами Володимира Феськова, вони відвідали більше сорока акцій, були спостерігачами на акціях в Білорусії та Росії.

«Для охочих долучитися ми проводимо навчання кожні півроку. Залучаємо фахівців МВС, правозахисників та експертів. Нам важливо психологічно і, навіть, фізично розуміти обидві сторони під час мирних зібрань» - підсумовує Володимир Феськов.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 31.10.2013 13:43
загрузка...