В Івано-Франківську провели «Ніч в Університеті»

news-image: В Івано-Франківську провели «Ніч в Університеті»
Університет Короля Данила став першим вищим навчальним закладом в області, який провів захід під назвою «Ніч в Університеті».

З 23.00 до 2.00 тут провели сім лекцій на різну тематику: про містичну архітектуру Івано-Франківська та України, тіньову економіку та найбільші афери світу, про інквізиційний суд та «темні слова» в українській мові, про серійних вбивць та стосунки між чоловіками і жінками.

В одній з аудиторій УКД студенти могли пограти в інтелектуальні ігри – «Мафію», «Монополію» та інші. Ще в одній з аудиторій переглядали фільми «Вій», «Сватання на Гончарівці», «Тіні забутих предків».

А з 2.00 і до сходу сонця студенти з викладачами біля вогнища спільно співали українських пісень.

«На заході були присутні понад 150 людей: з них близько 40 працівників Університету Короля Данила – викладачі, завідувачі кафедрами, проректори, а також студенти з різних вищих навчальних закладів Івано-Франківська. Під час лекцій аудиторії освітлювалися свічками, а самі лектори виступали не з кафедри, а з ліжка. Такий захід дуже сподобався усім, хто його відвідав, тому ми плануємо зробити «Ніч в Університеті» традиційною подією нашого навчального закладу», – розповів проректор з соціально-виховної роботи Університету Короля Данила, кандидат юридичних наук, доцент Олег Андрухів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2018 23:28
загрузка...