В Івано-Франківську проводять операції на відкритому серці

news-image: В Івано-Франківську проводять операції на відкритому серці
У Центральній міській клінічній лікарні проводять операції на відкритому серці. Це – надважке хірургічне втручання, наголошує кардіолог Тарас Гудзенко.

Молодий хірург інституту Амосова тепер з місцевими лікарям працюватиме пліч-о пліч. За останні два тижні в Івано- Фанківську він провів понад 10-ть операцій самостійно. Наразі завдяки йому у ЦМКЛ відбуваються серцеві операції поза будь-якими термінами, йдеться в сюжеті Вежі.

Вперше у ЦМКЛ почали проводити операції на серці у 2016 році. Теж за підтримки київських фахівців. Для івано-франківських медиків – це дорогоцінна медична практика. Та набагато більше врятованих життів.

В міському управлінні охорони здоров”я стверджують, найважливіше після операцій виходити хворого. А потім повернути його до нормального життя.

На найближчу перспективу адміністрація Центральної міської клінічної лікарні планує підготувати 3-х кардіохірургів. Передбачається, що вони самостійно проводитимуть операції на відкритому серці. Також цього року Івано-Франківська мерія дофінансує потреби міської медицини загалом.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.03.2019 22:54